Griet Metal Tablo - APT018 - Siyah

Griet Metal Tablo - APT018 - Siyah (APT018MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İnci Küpeli Kız Hollandalı ressam Vermeer’in başyapıtlarından biri... Vermeer’in en ünlü resmine ilham veren genç kadının düşlerle dolu portresi metal formu ile yaşam alanınızın baş köşesinde olmaya aday.

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,7 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,4 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

 

Özel tasarım Griet metal tablo ile sanatın eşsiz güzelliğini lazer kesim metal tablo ile sonsuzluğa uzanan eserler haline getiriyoruz. Metal dekorasyon ürünleri Artepera tasarımcılarıyla canlanıp, şık, pozitif ve ışıltılı yaşam alanları yaratmak için tasarlanıyor. Duvar sanatı koleksiyonlarımızla evlerinizi sanat galerisine dönüştürün

ARTEPERA, DAİSY METAL DEKOR TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DUVAR AKSESUARLARI, METAL ÇİÇEK DUVAR TABLOSU, METAL DEKORASYON, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler