Ganesha Metal Tablo - APT061 - Siyah

Ganesha Metal Tablo - APT061 - Siyah (APT061MS)

Sanatçı : Artepera
Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Fil kafası bilgeliğin sembolüdür. Her zaman bir güç, erdemlilik, olumluluk ve şans simgesi olarak kabul edilen bu figür metal formu ile mekanlara enerjisini sunuyor...

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,7 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,4 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Egzotik mekanların dinlendirici etkisi özel tasarım Ganesha metal tablo, dinlendirici havasıyla lazer kesim metal tablo tasarımında bütünsel bir atmosfer oluşturuyor. Artepera bereketin enerjisini yansıtan metal dekorasyon ürünleri, kendini ifade eden tarzıyla özgün ev dekorasyon aksesuarları ortaya çıkarmaya devam ediyor. Modern dekorasyon önerileri için Artepera etnik koleksiyondaki çarpıcı metal tablo ürünleri keşfet!

ARTEPERA, GANESHA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, FİL TABLOSU, METAL DUVAR AKSESUAR, FİL, METAL DEKOR, SALON DUVAR DEKORASYONU, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler