Frida Metal Tablo - APT108 - Retro Kırmızı

Frida Metal Tablo - APT108 - Retro Kırmızı (APT108RK)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Artepera Metal Tablo 

 

Bir gök kuşağı kendini anlatmak isteseydi nasıl olurdu? Ya da bir şiir dünyaya insan olarak gelmek isteseydi? Kendini Frida'dan daha iyi anlatabilir miydi kırlangıçlar eğer resim yapabilselerdi? Kendisini bu dünyaya aktarmayı başaran ender sanatçılardan biri olan Frida'nın güzel bakışlarıyla kendinizi onun atölyesinde hissedin!

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - retro kırmızı

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm / 60x95 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3 Kg / 5,2 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,7 Kg / 6,6 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Artepera tasarımcıları tarafından tasarlandı.

 

Ölümsüzlüğünü resimlerine aktaran Frida'dan ilham alıp özel tasarım Frida Metal Tablo ile çeliğin ölümsüz ruhuna sanatın bakışlarını işledik. Artepera metal tablo ile dekorasyon fikirleri yeni bir bakış açısı kazanacak. Yeni nesil metal tablo ile sanatın retro kırmızı ve siyah gücünü keşfet! Renkli metal tablo tasarımların sizi anlatan dekorasyon alanları oluşturmasına izin verin!

ARTEPERA, FRİDA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, MODERN TABLOLAR, KADIN TABLOLARI, FRİDA KAHLO TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Retro Kırmızı
Boyut
45x70cm 60x95cm
Benzer Eserler