Frida Metal Tablo - APT088 - Siyah

Frida Metal Tablo - APT088 - Siyah (APT088MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Frida Kahlo, devrimci bir kadın ressam. Modadan sinemaya, rengarenk kişiliği, sembollerle dolu resimler ve günümüzün en popüler ikonlardan.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,5 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Renklerin canlı ifadesi ve Frida'nın keskin bakışları yaşam alanınıza canlılık ve ışıltı kazandırsın. Özel tasarım Frida Metal Tablo sanatın gücünü ve yaratıcılığını modern mekan tasarımlarında gösteriyor. Geçmişten geleceğe kadar uzanan şöhretiyle kırmızının çarpıcılığına ve siyahın asaletine metal tablo modelleri ile ulaştık. Dekorasyon aksesuarları için pek çok farklı lazer kesim metal pano modelini inceleyip, tarzınızı ortaya çıkarın.

FRİDA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, KADIN TABLOLARI, FRİDA KAHLO TABLOSU, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler