Focus Metal Tablo - APT065 - Siyah

Focus Metal Tablo - APT065 - Siyah (APT065MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

İnsanların 5 duyu organıyla algılayamayacağı bir çeşit yanılsama olayıdır illüzyon.. Anektot der ki' şuan da sırrı arıyorsunuz ama bulamazsınız çünkü dikkatli bakmıyorsunuz. siz sırrı çözmek değil kandırılmak istiyorsunuz.'

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm 

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 0,8 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 1,3 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Artepera özel tasarım Focus metal pano görsel ahengiyle, yaşam alanlarında kelimeler yerine çizgilerle konuşan tarzlar yaratmaya devam ediyor. Siyah ve beyazın yarattığı yanılsamalar dekoratif metal tablo ile çarpıcı mekanlar oluşturmak için doğru tercih olacak! Lazer kesim metal tablo barındırdığı ince noktalarla büyük farklar oluşturan bir ev dekorasyon anlayışı geliştirdi. Siyah ve eskitme tekniğin görsel bütünlüğünden farklı ev dekorasyon fikirleri oluşturmak  ürünleri incelemeyi unutmayın!

ARTEPERA, FOCUS METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, SOYUT TABLO, METAL DEKORASYON, LAZER KESİM, SANATSAL TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Siyah
Boyut
45x45cm