Florence Metal Tablo - APT024 - Eskitme

Florence Metal Tablo - APT024 - Eskitme (APT024E)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Michelangelo'nun David'i kadar ünlü sadece bir kaç heykel vardır. Floransa'da Galleria Dell'accademia'nın bahçesinde her gün binlerce insanın fotoğrafını çektiği bu heykel metal ile yorumlanarak beğeninize sunuluyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya / eskitme

·         1.5 mm metal malzeme

·         Duvar ile ara mesafe 2 cm

·         Askı aparatı ile duvara kolay asma imkanı

·         Ürün ölçüsü 53x70 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,7 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,4 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Özel tasarım Florence Metal Tablo ile duvarlarınıza iki boyutlu heykeller kazandırın. Artepera zamanı asla geçmeyen Rönesans havasını metal duvar panosu fikrine dönüştürüyor. Renkli metal tablo tasarımlarıyla da bütünleşen koleksiyon ürünleri siyah modelde de klasik bir hava yakalamanızı sağlayacak. Modern duvar dekorasyon fikirleri için Artepera tasarımlarından ilham alın.

ARTEPERA, FLORENCE METAL TABLO, SANATSAL TABLO, MİCHELANGELO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI, METAL DUVAR TABLOLARI

Renk
Eskitme
Boyut
53x70cm
Benzer Eserler