FREE SHIPPING FOR ROLL (UNSTRETCHED) SHIPMENTS FREE SHIPPING FOR ROLL (UNSTRETCHED) SHIPMENTS FREE SHIPPING FOR ROLL (UNSTRETCHED) SHIPMENTS FREE SHIPPING FOR ROLL (UNSTRETCHED) SHIPMENTS
Loading...
Sub Categories
Attributes
Price Ranges
-
Listing

Classic

Klasik
Yağlı boyanın 15. yüzyıldan itibaren Avrupa’da büyük bir üne kavuşması, bugün adını sık sık duyduğumuz birçok sanat eserinin ortaya çıkmasında büyük rol oynadı. Dünyaca ünlü ressamların imzasını taşıyan ve sanatseverlerin beğenisini kazanan klasik yağlı boya tablolar özellikle sanatsal yönüyle ön plana çıkarmak istediğiniz mekanlar için en ideal seçimlerden biri.

Leonardo da Vinci tarafından yapılmış olan ve muhtemelen dünyadaki en ünlü yağlı boya tablolardan biri olan Mona Lisa tablosu, Botticelli’nin resmettiği, zamanı için devrim niteliğinde olduğu düşünülen Venüs’ün Doğuşu ya da Hollandalı post-empresyonist ressam Van Gogh’un imzasını taşıyan, gerçek dünya ile ressamın kendi hafızasının bir karışımını yansıtan Yıldızlı Gece tablosu gibi benzersiz klasik yağlı boya tablolar bugüne kadar ortaya çıkmış en kıymetli eserlerden bazılarıdır.
 
Devamını Gör
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...