Denver Metal Tablo - APT092 - Siyah

Denver Metal Tablo - APT092 - Siyah (APT092MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Bazen bir bakışın, bazen bir tavrın, bazen de yalnızca var olmanın sizi anlatmaya yettiği durumlarda sizi yansıtan bir tasarımı bulmak kaybettiğiniz bir eşyayı bulmaya benzer. Baktığınız dünyadan farklı olan algıladığınız dünyayı görebildiğiniz Denver metal tablo ile aklınızın sınırlarından ötesini görün!

 

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 9,7 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 10,4 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Özel tasarım Denver metal tablo tasarımı modern ve çarpıcı görünümüyle yer aldığı mekana imzasını atıyor. Artepera ferforje metal pano tasarımları özgün görünümleriyle şehrin dokusunu yansıtmaya devam ediyor. Dekoratif metal tablo modelleri ve şık koleksiyonları takip etmeye devam edin.

DENVER METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, SANATSAL TABLOLAR, METAL PORTRE, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler