Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Dekoratif Yağlı Boya Tabloları

Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen duvar süslemelerinin başında dekoratif yağlı boya tabloları gelir. İç mekânın daha güzel ve estetik hale gelmesi için birbirinden farklı tasarımlar tercih edilebilir. Dekorasyon konusunda değişen modaya ayak uydurmak ve kendi zevkinizi yansıtan tablolara ulaşmak için en doğru yerdesiniz. Simurg Sanatevi geniş ürün yelpazesi içinde dekoratif yağlı boya tablo çeşitleri sunuyor. Son yıllarda evlerde veya ofislerde en çok tercih edilen bu dekorasyon ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dekoratif Yağlı Boya Tablosu

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri duvar süslemesidir. Duvarların iç mekânı dolduracak şekilde dekoratif ürünlerle donatılması önemlidir. Ev ve ofis dekorasyonu denince dekoratif yağlı boya tablo tasarımları ilgi görüyor. Her zevke hitap eden tasarımlarla hazırlanan bu tablolar farklı renklere sahiptir. Üstelik yağlı boyanın parlak yapısı sayesinde odaya ayrı bir hava katan bu tablolar göz alıcı tasarımıyla dikkat çekicidir.
Evde odanın duvar rengi de dahil olmak üzere iç ambiyansı göz önünde bulundurularak dekorasyon yapılmalıdır. Bu nedenle duvar süslemeleri arasında dikkat çeken dekoratif yağlı boya tablo seçiminde renk uyumluluğu önemlidir. En uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz dekoratif yağlı boya tabloları online olarak satışa sunulmaktadır. Kendi zevkinize ve estetik anlayışınıza hitap eden ürünleri bulup yaşam alanızı dekore edebilirsiniz.

Duvarınıza Uygun Dekoratif Yağlı Boya Tablo Seçenekleri

Her duvarın renk seçeneği farklı olabileceği için yağlı boya tercihinde bu kritere dikkat edilmelidir. Duvardaki rengi tam anlamıyla tamamlayan dekoratif yağlı boya tabloları son derece kullanışlıdır. Dikkat çekici bir tasarıma sahip bu ürünler, son dönemin dekorasyon modasına uygun şekilde tasarlanır. Böylelikle herkes kendi evinin veya ofisinin duvarında muhteşem şekilde sergileyebileceği dekoratif yağlı boya tablo satın alabilir.
Dekorasyon konusunda deneyiminiz olmasa bile duvarla uyumlu renklerde tablolar seçerek iç mekânı canlandırabilirsiniz. Duvar süslemesi olarak seçeceğiniz dekoratif yağlı boya tablo modelleri son derece dikkat çekicidir. Özel renkler kullanılarak hazırlanan bu tablolar ile muhteşem bir ambiyans yakalanabilir. Dekorasyon sürecinde estetik beklentinizi karşılayan deniz manzarası yağlı boya tabloları bütçenizi yormadan satın alabilirsiniz.

Dekoratif Yağlı Boya Tablo Modelleri ile Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Odanızın havasını değiştirecek bir dekorasyon ürünü arıyorsanız dekoratif yağlı boya tablo doğru seçim olabilir. Kaliteli malzemeden üretilen tablolar, farklı renk seçenekleriyle iç mekânda istenen ambiyansı yakalamanıza yardımcı olur. Ev veya ofis fark etmeksizin duvarları pratik bir şekilde süslemenin yolu dekoratif yağlı boya tablo modelleri kullanmaktan geçer.
Kişisel estetik anlayışınıza en çok hitap eden tablolarla evinizi veya ofisinizi çok şık hale getirebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen bu tablolar misafirlerinizin de dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır. El yapımı dekoratif yağlı boya tablolar sayesinde odanızı muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Her zevke hitap eden dekoratif yağlı boya tablo modelleri Simurg Sanatevi’nin online mağazasında sizleri bekliyor.

Dekoratif Yağlı Boya Tablo Alırken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Detaylar

Estetik açıdan sizi heyecanlandıracak dekoratif yağlı boya tablo fiyatları sanıldığı kadar pahalı değildir. Bu sayede bütçenizi yormadan evinizin dekorasyonuna muhteşem bir parça kazandırabilirsiniz. Evinize bambaşka bir hava katmak için yağlı boya tablo alırken duvarla uygun renkleri seçmeniz gerekir. Ayrıca duvarda satın alacağınız tablonun ebatlarına uygun bir sergileme alanı mutlaka olmalıdır. Dekoratif boya tablo yaptırma derdine katlanmadan tam da istediğiniz ebatlarda bir yağlı boya tablo satın alarak odanızı dekore edebilirsiniz.
Orijinal yağlı boya tablo fiyatları her yıl farklılık gösterebilir. Bu nedenle bütçenizi sarsmadan en uygun fiyat seçenekleriyle dekoratif tablolara ulaşabilirsiniz. El yapımı dekoratif tablolar özel tasarım olduğu için maliyet bakımından diğer modellerden daha pahalı olabilir. Yine de bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla dekoratif tablolara sahip olmak için Modern yağlı boya tabloları sayfasına göz atabilirsiniz.

Evde Tablo Kullanımı ve Dekorasyondaki Önemi

Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünler arasında dekoratif yağlı boya tablo çeşitleri yer alır. Hem uygun maliyetli hem de son derece şık olan bu aksesuarları evinizin her duvarında sergileyebilirsiniz. İç mekâna farklı bir hava katan tablolar sayesinde estetik bir görünüm elde etmek mümkündür. Dekoratif boya tablo yaptırma derdi olmadan en şık tasarıma sahip tabloları sulu boya yağlı boya tabloları arasında bulabilirsiniz. Üstelik dekoratif yağlı boya satın al sayesinde indirim kampanyalarından yararlanma şansınız devam ediyor. 

Sıkça Sorulan Sorular
Dekoratif Yağlı Boya Tablo Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Yağlı boya tabloların estetik görünmesi kadar malzeme kalitesi de önemlidir. Bu yüzden birinci sınıf kalitedeki malzemeyle tasarlanmış yağlı boya tablolar almanız tavsiye edilir. Tablo seçiminde renklerin iç mekândaki mobilya veya duvarla uyumlu olması önemlidir. Son olarak duvarda tabloya uygun ebatlarda boşluk olmasına dikkat edilmelidir.

Dekoratif Yağlı Boya Tabloların Temizliği Nasıl Yapılır?

Yağlı boya tabloları temizlemek için ekstra özen göstermenize gerek yoktur. Çünkü verniklenen bu tablolar kir tutmadan sergilenebilir özelliktedir. İç mekân dekorasyonunda kullanacağınız yağlı boya tabloların temizliğinde hafif nemli bir toz bezi kullanabilirsiniz.  

Dekoratif Yağlı Boya Tablo Nasıl Çerçevelenir?

Yağlı boya tablonun boyutlarına uyumlu ahşap çıtalar kullanarak çerçeveleme işlemini yapabilirsiniz. Tablonun ebatlarını dikkate alarak uygun ölçüde ahşap çerçeve kullanmanız gerekir. Çerçevenizi ışık geçirmeyen bir camla tamamlayarak yağlı boya tablonuzu sergileyebilirsiniz.

Dekoratif Yağlı Boya Tablo Nasıl Korunur?

Yağlı boya tabloların ilk günkü görünümünü uzun yıllar boyunca korumak için sergilendiği ortam koşulları önemlidir. Bu tabloları aşırı tozlu, nemli ve direkt güneş ışığı alan yerlerde tutmamak gerekir. Özenle çerçevelediğiniz ve camla koruduğunuz yağlı boya tablolar uzun yıllar deforme olmadan sergilenebilir.

Sanat Danışmanınızla Tanışın
Ekstra %5 İndirim Kodu
YÜZLERCE ESERDE Sepette %50 İndirim
Alışverişe Başla!
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Yükleniyor...