Dantel ve Leylaklar | Yağlı Boya Tablo
Dantel ve Leylaklar | Yağlı Boya Tablo
Dantel ve Leylaklar | Yağlı Boya Tablo

Dantel ve Leylaklar | Yağlı Boya Tablo (601759)

Fiyat : $0.00
: $0.00

70x100 cm Çerçevesiz Ölçü
Sanatçımızın renklerle ve fırça ile öyle bir uyumu var ki, gördüğünü aktarmadaki başarısıyla ulaştığı estetik; tabloda gördüğümüz leylakların, içinde yer aldığı vazoya da en az bahara yakıştığı kadar yakışmasını sağlıyor. Dantel işlemelerin gerçekçiliği ressam bu tabloyu çizmemiş adeta dokumuş dedirttiriyor. Detayları yansıtmaktaki ustalığı ile hayranlık uyandıran sanatçımız; ışık ve gölge kullanımındaki becerisi, sahip olduğu muhteşem gözlem yeteneği ile muazzam bir gerçeklik algısı oluşturarak izleyiciyi eserin içine çeker. Eserlerindeki canlılık her zaman bir yağlı boya tabloya mı yoksa fotoğrafa mı baktığınızı sorgulatır. Natürmortların ve mevsimlerin ressamı olarak anılan sanatçımızın üslubu barok dönemin izlerini taşır.
Yapım Yılı : 2019 %100 el yapımıdır.

Eseriniz standart olarak üzerindeki çerçeve ile gönderilir. Aşağıdaki çerçeveler arasından farklı bir seçim yapmak isterseniz, sipariş tamamlama sayfasında sipariş notu bölümünde tercih ettiğiniz çerçevenin adını yazarak ücretsiz çerçeve değişimi yapabilirsiniz.
*Eskitme Altın ve Eskitme Gümüş çerçeveler eserin boyutunu 20 cm büyütür.
*Eskitme Siyah çerçeve eserin boyutunu 16 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere eskitme altın veya gümüş eklenirse ölçü 90x120 cm, eskitme siyah eklenirse 86x116 cm boyutunda olur.)
*Kasalı çerçeveler eserin boyutunu 2 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere kasalı çerçeveler eklenirse ölçü 72x102cm olur.)
Benzer Eserler