Daisy Metal Tablo - APT017 - Siyah

Daisy Metal Tablo - APT017 - Siyah (APT017LS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Çiçek ve bahar mevsimi tanrıçası Flora, yetişen bitkiler, çiçek açan ağaçlar ,tarlalarda usul usul salınan başaklardan sorulur. Bahar hayatı, yepyeni bir başlangıcı, yeniden doğuşu, umudu sembolize eder. Daisy ile yaşam alanlarınıza bahardan, Flora'dan bir dokunuşa yer açın..  

   

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 70x70 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,1 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,2 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Floral desende özel tasarım koleksiyonlarımız Daisy metal tablo ile canlandı. Evinize ışıltı ve canlılık katacak yeni nesil metal tablo ürünlerimiz Artepera yorumuyla sanatsal bir forma büründü ve sizlere sunuldu. Dekoratif metal pano ürünlerinde sınırsız renk seçeneğiyle ister siyah ister eskitme ürünlerimizi evinizle buluşturun!

ARTEPERA, DAİSY METAL DEKOR TABLO, METAL DUVAR DEKORU, DUVAR AKSESUARLARI, METAL ÇİÇEK DUVAR TABLOSU, METAL DEKORASYON, DEKORATİF METAL DUVAR SÜSLERİ, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Siyah
Boyut
70x70cm
Benzer Eserler