Chopper Metal Tablo - APT095 - Siyah

Chopper Metal Tablo - APT095 - Siyah (APT095MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

'Uzun yolların, tatlı virajların, gitmelerin motoru Chopper. Hele sesi yok mu, o sesi..'  diyenlerdenseniz klübe hoşgeldiniz. Bu efsaneyi duvarlarınıza da konuk etmek istemez misiniz?

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,6 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Özgür bir ruhun duvarda metalin net çizgisi ve sağlam duruşuyla tasviri Artepera özel tasarım Chopper Metal Tablo sizi yansıtacak. Kendinizi anlatmaya yaşam alanlarınızdan başlamak için metal tablo modelleri ve dekoratif metal pano ürünleri inceleyin. Lazer kesim metal pano koleksiyonlardaki benzersiz ve şık seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

ARTEPERA, CHOPPER METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, MODERN TABLOLAR, TASARIM TABLOLAR, MOTOR TABLOSU, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler