Chevelle Metal Tablo - APT089 - Siyah

Chevelle Metal Tablo - APT089 - Siyah (APT089MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Ne varsa klasiklerde var diyenlerden misiniz? Hayranı olduğunuz modelin ismini yılını söylerken bile gözleriniz parlıyor, tüyleriniz mi ürperiyor? O zaman tutkunuzu duvarlarınıza yansıtmaya ne dersiniz?.  

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,8 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,5 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Metal tablo şehrin nostaljisini geri getiriyor. Retro etkinin modern havası özel tasarım Chevelle Metal Tablo çizgilerinde kendine yer buldu. Çeliğin kendine has stili dekoratif metal tablo modelleri farklı bir yorumla ortaya çıkarıyor. Artepera lazer kesim metal tablo koleksiyonların güçlü etkisinden, şık mekanlar tasarlamak için yararlanın. Retro kırmızının çekiciliğini ve siyahın asaletini inceleyin.

CHEVELLE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, BÜYÜK BOY TABLO, KLASİK ARABA TABLO, ARABA TABLO, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler