Tecrübe ve Kalitenin Profesyonelce Buluştuğu Yer

Atölye İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.

Çerçeve Çeşitleri için tıklayınız.


 • Simurg'un Farkı

  Ahşap binlerce yıldır insanın vazgeçemediği bir materyal; bu materyalin sanata dönüşmesi de vazgeçilmezdir tabi ki. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli işçiliğimiz ile İtalyadan gelen envayi çeşit ahşap çerçevelerimizle birçok tablo ve eser atölyemizde hayat buluyor..

 • Çerçevede Malzemenin Önemi

  Eğer kusursuzluk, sağlamlık ve doğallık sizin hayat felsefenizse, çerçevede de aynı özellikler “AHŞAP ÇERÇEVE” için geçerlidir. Bu yüzden ürünlerimizi seçerken uzun yıllar dayanıklılığını kaybetmeden, kurtlanıp dönmemesi için ilaçlanıp fırınlanmasına dikkat ediyoruz.

 • Çerçevede Rengin Önemi

  Çerçevenin rengi, kullanılacak yere göre değer kazanır. Hayatın birebir kopyası dediğimiz resimlerin hikayelerini çevreleyen çerçeve rengi, resim için çok önemlidir. Klasik tarzda bir eser için tercih edilecek çerçeve şüphesiz ki altın veya bronz renkte çerçevelerdir. Modern eserlerde ise renkli çerçeveler kullanabiliriz.

 • Çerçevede Modelin Önemi

  Eserlerin veya fotoğrafların neyi resmettiğine bağlı olarak çerçeve stilini daha iyi tayin edebiliriz. Örneğin; bir çok detayı içinde barındıran "şehir" resminde çerçevenin stili "modern" ve "detaysız" tercih edebilir. Daha komplike eserlerde ise çerçevenin stili esere göre değerlendirilmelidir.

 • Çerçeve Masa

  Çerçeve masa, farklı detaylarıyla estetik değerler göz önünde tutularak el işçiliği ile hayat bulan ahşap çerçeve masa, perdelik, tv kenarları gibi alternatif kullanım alanları ile hayal gücünüze ışık tutacak tasarımlar biçiminde kullanabilirsiniz.

 • Varaklı Ayna

  Günlük yaşamımızın her anında kullandığımız aynalarla dış görünümümüzü tasarlarken de farklı dizayn ve modelleri ile de ruhumuzun estetik yönünü ortaya çıkarırken de adeta duvarlarımızın ve dekorasyonumuzun da estetik yönünü keşfetmiş oluruz. Böylelikle farklı konseptler yaratarak yaşam alanımıza estetik değerler sunmuş oluyoruz.