Ceneviz Metal Tablo - APT053 - Siyah

Ceneviz Metal Tablo - APT053 - Siyah (APT053MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Galata kulesinin Cenevizliler tarafından yapıldığını biliyor muydunuz? Peki ya 67 metre yükseklikte olduğunu ya da , Kanuni zamanında hapishane, bir dönem Mehter takımı için çalışma alanı sonraki yıllarda ise deniz feneri olarak kullanıldığını? Hani duvarların dili olsa da konuşsa denir ya bu söz galiba en çok Galata kulesine yakışıyor. 

 

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm 

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,6 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 4,3 Kg 

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Yaşam alanlarında geçmiş ve gelecek arasında dengeyi özel tasarım Ceneviz Metal Tablo ile kurun. Geçmişten aldığı ilhamı modern dekoratif metal pano tasarımlarıyla geleceğe taşıyan Artepera yeni nesil metal tablo dikkat çeken mekanlar ve iddialı ev dekorasyon ürünleri ortaya koyuyor. Dekoratif ev aksesuarları ile Akdeniz esintisini özgün mekan dekorasyonlarına yansıtın. Siyah ve eskitme renk seçenekleriyle uyumu yakalıyor.

ARTEPERA, CENEVİZ METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, İSTANBUL, GALATA KULESİ METAL TABLO, GALATA KULESİ TABLOSU, METAL DUVAR AKSESUAR, SALON DUVAR DEKORASYONU, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm