Butterfly Metal Tablo - APT071 - Yalı Beyazı

Butterfly Metal Tablo - APT071 - Yalı Beyazı (APT071MYB)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Onların rengarenk kanatlarından düşen ışıltıları aldık, en narin hallerinden esinlendik...Güzelliği, masumiyeti, hafifliği, saflığı ve narinliği resmettik, duvarlarına kondurduk kanatlarını. .  

  

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - yalı beyazı

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kanatları bükümlü

·         Ürün ölçüsü 35x40 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 0,5 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 1,1 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Zarafetin ve şıklığın sembolü odanızda Artepera özel tasarım Butterfly metal tablo ile kanat çırpsın. Çocuk odası dekorasyonu için şık ve yaratıcı şekilde kullanılabilecek dekoratif çocuk odası aksesuarı ilham verici ve hayal gücünü canlandıran üç boyutlu etkisiyle duvarları eğlenceli hale getirecek. Doğa temasının zarif figürlerle metal tablo halini aldığı çocuk koleksiyonundaki tabloları incelemeyi unutmayın.

ARTEPERA, BUTTERFLY METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, KELEBEK TABLOSU, KELEBEK, ÇOCUK ODASI TABLO, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF TASARIM

Renk
Yalı Beyazı
Boyut
35x45cm
Benzer Eserler