Bosphorus Metal Tablo - APT117 - İstanbul Mavisi

Bosphorus Metal Tablo - APT117 - İstanbul Mavisi (APT117İM)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Artepera Metal Tablo 

İster Eminönünden Anadolu kavağına püfür püfür bir tura çıkın, isterseniz sabah işe yetişebilmek için kalabalığın içinde binin Kadıköy- Beşiktaş vapuruna... Her durumda İstanbul'u yaşamanın, anlamanın, oh be demenin en muazzam yoludur Boğaz'da vapurda olmak...

  

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - İstanbul Mavisi

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x45 cm / 70x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,4 Kg / 3 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2 Kg / 4,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

·         Artepera tasarımcıları tarafından tasarlandı.Boğazın sakin ve duru güzelliği Bosphorus metal tablo ile şehrin güzelliğinin yansımasını evinize taşıyın. Mekan tasarımlarında şıklığa önem veren Artepera özel tasarım metal duvar dekoru tasarımlarında yeni çağın kapılarını aralıyor. Metal tablo modelleri yaşam alanınızda fark yaratan görünümler oluşturmak için kullanın. 

ARTEPERA, BOSPHORUS METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, İSTANBUL, MODERN TABLOLAR, METAL DUVAR DEKORASYON, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
İstanbul Mavisi
Boyut
45x45cm 70x70cm