SOYUT YAĞLI BOYA TABLOLAR

SOYUT YAĞLI BOYA TABLOLAR

Soyut yağlı boya tablolar, her türlü ruh halini en iyi şekilde ifade edebilirler. Farklı renklerdeki tablolar odanın dekorasyonunu tamamlamak için rahatlıkla kullanıma müsaittir. Yumuşak renklere sahip bir soyut yağlı boya tablosu ofisin veya evin arka planında kaybolup huzurlu bir hava oluştururken cesur renklere sahip bir tablo ise odanın dekorasyonunda esas söz sahibi olan haline gelebilir. Nasıl bir soyut tablo seçerseniz seçin bunların evin ya da ofisin dekorasyonunu tamamlayacağından emin olabilirsiniz.

Soyut tabloların en çok tercih edildiği modern dekore edilmiş evler ve ofislerde farklı renk kompozisyonları, boyut ve formlar kullanılmaktadır. Modern dekore edilmiş evlerde soyut yağlı boya tablolar, duvarın rengine uyum sağlayacak şekilde olabilir. Koltuk takımı veya yatağın tonuna sahip olan tablolar odanın dekorasyonunu rahatlıkla yansıtabilir. Bu sayede daha rahatlatıcı ve sakin bir odaya sahip olabilirsiniz.

Ofislerde ise soyut yağlı boya tabloların daha keskin ve çekici olması tercih edilebilir. Ofislerin geniş ve ciddi mobilyalarla dolu ortamlarında çarpıcı renklere sahip tablolar, odaya harika bir hareketlilik ve derinlik katması bakımından birebirdir. Aldığınız soyut tabloları belirli aralıklarla dikey ve yatay olarak asarak odanın dekorasyonunu ne kadar etkilediğinizi ve değiştirdiğinizi fark ettiğinizde şaşırabilirsiniz.

Her türlü ruh halini başarıyla yansıtan soyut yağlı boya tablolar, bakanların uzun uzun incelemesi ve her seferinde farklı duygular hissetmesi için harika bir seçimdir. Soyut tabloyu mükemmel kılan da bu özelliğidir. Arshile Gorki soyut tabloyu ‘’Zihnin özgürleşmesidir. Bilinmeyen alanlara yapılan bir keşif." olarak tanımlar.

Etiketler: soyut yağlı boya tablolar
Şubat 23, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR