BİZ KİMİZ?

 

     2001 yılında iki idealist gencin tutkusuyla sektöre adım atan Simurg Sanatevi, işini güvenle yaparak müşterilerine kaliteli yağlı boya tablo, klasik el sanatları (Hat Sanatı) ve çerçeve çeşitliliği sunar. İlk edindikleri tecrübe, eserleri klasik sergilerde sunmak olurken, sanatı “insanlar ile sürekli olarak nasıl buluştururuz”düşüncesinden yola çıkarak bunu alışveriş merkezlerine taşıma kararı aldılar. Sanatseverlere sanatın daha kolay ulaşması için Avm lerde yer alma fikri markanın büyümesini sağladı. Simurg Sanatevi, evinizin dekoruna değerli sanatçıların yapmış olduğu eserlerle dokunuş yapıyor. Yerli ve yabancı birçok sanatçı ile çalışan Simurg Sanatevi, büyük çoğunluğu yağlı boya tablo olmak üzere bununla birlikte 1500 e yakın orijinal sertifikalı eseri bünyesinde barındıran gerçek bir sanat platformudur. Simurg Sanatevi, bünyesinde barındırdığı sanat eserlerinden veya dışarıdan temin ettiği görsellerden yüksek kalitede dijital baskılar yapıyor ve çerçeveyi yurt dışından ithal ederek güncel dekorasyon trendini yakalayıp müşterilerinin çerçeve konusunda beğenisini de kazanmaya devam ediyor. Ayrıca Sanatevinde, ‘Klasik Türk El Sanatı’ tutkunlarını mutlu edecek birçok eser de bulunmaktadır. Simurg Sanatevi İstanbul’da Yukarı Dudullu Merkez Mağazası, Tepe Nautilus Avm, Palladium Avm, Capacity Avm, Cevahir Avm, Akasya Acıbadem Avm, ve Bursa Korupark’taki şubeleriyle hizmet vermektedir. Sektörde emin adımlarla yürüyen Simurg Sanatevi, müşterilerinin güvenli alışveriş yapmaları için internet sitesinde güncel ve indirimli tablo satışlarına da devam etmektedir.

MİSYON

     Simurg Sanatevi ailesi misyon üstlenirken kendisine kaliteyi ve aynı zamanda güveni ilke edinmiştir. Yağlı boya tablo ve çerçeve satışı sunan Simurg, müşteri memnuniyetinin önemini bilerek büyümeye devam etmektedir. Birçok değerli sanatçıyla iş birliği içerisinde olan firma, iyi ve güzel olan her eseri müşterilerine sunmaktan memnuniyet ve mutluluk duyar. Sektörün yeniliklerini yakından takip eden Simurg Sanatevi, ihtiyaca uygun olanları bünyesinde barındırmaktadır. Sanatı ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen Simurg Sanatevi, alışveriş merkezlerinde şubelerini açarak bu hedefine daha da yaklaşmaktadır. Simurg Sanatevi, uygun ve doğru fiyatlandırma politikası ile çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYON

     Simurg Sanatevi, geniş eser ve çerçeve yelpazesi ile müşteri portföyüne uygun beklentileri en üst düzeyde karşılar. Yağlı boya tablolarda birçok sanatçı ile çalışarak eserlerin çeşitliliğini artırıp, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlar. Sizlere yapı marketlerden daha kaliteli, orijinal sertifikalı ve uygun fiyatlara çerçeveler sunar.Profesyonel ekibi ve kaliteli detay işçiliği ile birçok eser atölye de hayat bulur. Simurg Sanatevi yaşamınızın en özel karelerinden oluşan fotoğrafları dekoratif hale getirmek için çaba sarf eder.