BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Kimler Simurg Sanatevi Mağazası Açabilir/Açmalı?
Girişimci bir içgüdüye sahipseniz; kendi işinizi yapmaya istekliyseniz, tercihen satış deneyiminiz varsa, kendi işinizi kendisi yürütecek, yönetecek, işinizin başında duracaksanız siz de bir Simurg Sanatevi mağazası açabilirsiniz. Sanat eserleriyle ilgilenmeyi seviyorsanız, daha hızlı adapte olabilirsiniz. Şimdiye kadar hiç sanatla ilgilenmemiş olsanız bile, nazik, güler yüzlü, ilgili ve ikna kabiliyeti yüksek biriyseniz siz de sanat eserleri satışını başarabilirsiniz.
 
Simurg Sanatevi’nin Franchise’lara Verdiği Hizmetler Nelerdir?
Simurg Sanatevi, franchise mağazalarda satılacak sanat eserlerinin ana tedarikçisi konumundadır. Bu eserleri, franchise mağazalara, belirli bir teminat alarak, ‘konsinye’ olarak vermekte, sabit yatırım yerine dinamik, her zaman trendlere göre satılabilecek ürünün değiştirilebildiği bir ortam sunmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmaları, reklam çalışmaları, sürekli kontrol ve kârlılık izlemesi, mağazada görev alacak personelin eğitimi, bilgi & deneyim transferi, Simurg Sanatevi’nin franchise mağazalara sunduğu desteklerdir.
 
Nerede Simurg Sanatevi Mağazası Açılabilir, Nerelere Franchise Verilecek?
Simurg Sanatevi, alışveriş merkezlerinde yer alarak, sanat eserlerini & ürünlerini, sanatseverlerin ayağına götürmeyi hedefleyerek büyümeyi hedeflemektedir. Öncelikle İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere büyükşehirlerde, Bodrum, Çeşme gibi popüler tatil merkezlerinde, yeni Simurg Sanatevi mağazaları açılması için franchise verilecektir.
 
Franchise Bedeli Var Mı - Ne Kadar?
Hedef bölgeler için belirli bir isim hakkı bedeli alınmaktadır. Birçok benzer franchise veren şirkete göre Simurg Sanatevi makul düzeyde bir sisteme giriş bedeli almakta, franchise verilen iş ortaklarının yatırımını satılacak eserlere ayırmasını teşvik etmektedir.
 
Yatırımımı Ne Kadar Sürede Geri Alabilirim?
Şimdiye kadar açılan Simurg Sanatevi mağazalarının ilk açılış tarihinden itibaren yaklaşık bir yıl içinde yatırımlarını amorti edip, kâra geçtikleri gözlenmiştir. Kendi işinizin başında durduğunuz sürece, yatırımınızdan zarar etmeyeceğiniz bir yetkinliğe en kısa sürede ulaşabileceğiniz bir ortamı Simurg Sanatevi franchise sisteminde bulabilirsiniz.
 
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
 
SİMURG SANATEVİ FRANCHISING YÖNETİMİ
ÇOK YAKINDA İSTİNYE PARK'TAYIZ!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR