Ballerina Metal Tablo - APT040 - Yalı Beyazı

Ballerina Metal Tablo - APT040 - Yalı Beyazı (APT040MYB)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Masal diyarlarında yaşayan orman perileri, kuğu prensesler, oyuncak bebekler tüm zerafetlerini taşıyorlar duvarlarınıza Ballerina tablo ile.

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - yalı beyazı

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,6 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 3,3 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Zarafeti ve inceliği lazer kesim metal tablo tasarımıyla ile ölümsüzleştiren Artepera yeni nesil Ballerina metal tablo ile şık bir dokunuşu duvarlarınıza işleyin. Modern bir estetik anlayışı tasarım zevkine yansıtan özel tasarım metal tablo koleksiyonlar bakış açınızı yeni bir çağa yöneltecek. Sade ve çarpıcı dekorasyonun öne çıkan parçalarını Artepera koleksiyonlarıyla inceleyin.

ARTEPERA, BALLERİNA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, MODERN TABLOLAR, BALERİN TABLO, EV DEKORASYONU, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM

Renk
Yalı Beyazı
Boyut
45x70cm