Bahçede | Yağlı Boya Tablo
Bahçede | Yağlı Boya Tablo
Bahçede | Yağlı Boya Tablo
Bahçede | Yağlı Boya Tablo
Bahçede | Yağlı Boya Tablo

Bahçede | Yağlı Boya Tablo (40462)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : $769.23
İndirimli : $538.46

50x70 cm Çerçevesiz Ölçü


Eserde her biri tek tek görülebilen ince fırça darbelerinin oluşturduğu manzara izleyicide hayranlık uyandırıyor. İlk olarak resme yakından bakar ve gittikçe uzaklaşırsanız bu büyüleyici etkiyi tabloda yer alan ve bahçenin keyfini çıkaran bir insan figürü kadar net hissetmeniz mümkün.

Klasik üslubu ile lekesel çalışmalara imza atan ressamımızın eserlerini renklerin ve ışığın ustaca kullanımı sayesinde bir bakışta tanıyabilirsiniz. İlhamını doğadan alan ressamımızın eserlerinde duyguların tuvale aktarılış biçimi izleyicide umut uyandıran cinstendir ve bir bahar sabahı güzel bir tepeden manzarayı seyrediyormuş hissine kapılırsınız, bu sebeptendir ki sanatçımız bahar ressamı olarak da anılır.

 

Yapım Yılı : 2019 %100 el yapımıdır.

Eseriniz standart olarak üzerindeki çerçeve ile gönderilir. Aşağıdaki çerçeveler arasından farklı bir seçim yapmak isterseniz, sipariş tamamlama sayfasında sipariş notu bölümünde tercih ettiğiniz çerçevenin adını yazarak ücretsiz çerçeve değişimi yapabilirsiniz.
*Eskitme Altın ve Eskitme Gümüş çerçeveler eserin boyutunu 20 cm büyütür.
*Eskitme Siyah çerçeve eserin boyutunu 16 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere eskitme altın veya gümüş eklenirse ölçü 90x120 cm, eskitme siyah eklenirse 86x116 cm boyutunda olur.)
*Kasalı çerçeveler eserin boyutunu 2 cm büyütür.
(Örneğin; 70x100 cm çerçevesiz ölçülü bir esere kasalı çerçeveler eklenirse ölçü 72x102cm olur.)
Yön
Yatay
Dekorasyon
Klasik Country Avangart
Çerçeve
Standart Plastik
Hakim Renk
Yeşil
Ölçü
50x70 cm
Durum
Stokta Mevcut
Benzer Eserler