Autumn 1 Metal Tablo - APT014 - Bakır

Autumn 1 Metal Tablo - APT014 - Bakır (APT014MB)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

 

Doğanın içinde yazdan kalan son  enerjiyi alevden bir katmanla yaydığı mevsimdir sonbahar. Dinginliktir, huzurdur, dengedir. Dökülen yapraklarda aşkı, sevgiyi aradığımız mevsimin anılarını Autumn metal tablo ile hatırlayın.

   

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - Bakır

·         1.5 mm metal malzeme 

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,8 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,5 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Sonbahar renkleri Autumn 2 metal tabloda ölümsüzleşti. Özel tasarım metal duvar panosu koleksiyonlarında iddialı ve şık ürünler ortaya koyan Artepera doğanın gücünü de evlerinizde canlandırıyor. Sonbahar tablo serisinde parçalı tablo seçeneklerini de görebileceğiniz koleksiyon zarif ve modern sanatı duvarlarınıza yansıtacak!

ARTEPERA, AUTUMN METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, YAPRAK DESENLİ TABLOLAR, MODERN TABLOLAR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SALON İÇİN METAL DUVAR TABLOLARI, EV DUVAR AKSESUARLARI

Renk
Bakır
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler