Atlas Metal Tablo - APT043 - Siyah

Atlas Metal Tablo - APT043 - Siyah (APT043LS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Yunan mitolojisinde dünyayı sırtında taşımakla cezalandırılmış 'Atlas'... Dünyanın kaotik düzenine bir atıfta bulunan bu tasarımda ahşap ve metalin uyumlu birleşimi ön plana çıkıyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya 

·         Ön gövde: 1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm 

·         Ürün ölçüsü 70x95 cm

·     Kutusuz ürün ağırlığı: 3,6 Kg

·     Kutulu ürün ağırlığı: 5 Kg

·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Yeni nesil metal duvar panosu Atlas Metal Tablo ile yenilikçi metal tablo modelleri evinizde çarpıcı bir atmosfer oluştururken, stil sahibi dokunuşlarla her mekana tarz kazandırıyor. Fark yaratan dekoratif metal aksesuar tasarımları ve evinizde kendinize dair bir dokunuş oluşturabileceğiniz zamansız dekoratif duvar tablo modelleri.

ARTEPERA, ATLAS METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DÜNYA HARİTASI, DÜNYA HARİTASI METAL TABLO, METAL DUVAR AKSESUAR, OFİS TABLOLARI, METAL DEKORASYON, BÜYÜK BOY TABLO, OFİS DUVAR DEKORASYON, EV DUVAR AKSESUARLARI, EV HEDİYESİ TABLO

Renk
Siyah
Boyut
70x95cm
Benzer Eserler