Arione Metal Tablo - APT116 - Yalı Beyazı

Arione Metal Tablo - APT116 - Yalı Beyazı (APT116YB)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Sahibinin yakın arkadaşı zafer ortağı, en değerli varlığı olan at figürü zenginliğin ifadesi olarak görülür. Dünya üzerindeki en estetik canlılardan biri olan at her dönemde heykeli yapılmış, resmedilmiş bir figür... Metal büst olarak yorumlanan Arione mekanlarınıza bu estetik duruşu yansıtıyor.

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - yalı beyazı

·         1.5 mm metal malzeme

·         Askı aparatı ile duvara kolay asma imkanı

·         Duvar ile ara mesafe 2 cm

·         Ürün ölçüsü 40x70 cm / 57x100 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 0,8 Kg / 1,8 Kg

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 1,5 Kg / 3,2 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Asaletin sembolü ve doğanın özgür ruhlu canlıları özel tasarım Arione Metal Tablo ile yaşam alanlarınızda farklı bir atmosfer yakalayın. Artepera metal tablo modelleri ve lazer kesim metal tablo seçenekleri ile ev ve ofislerde kendi imza dekorasyon fikirlerini oluşturun. Metal duvar panosu yenilikçi bakış açısıyla modern şehrin dekorasyon algısını değiştirecek!

ARTEPERA, ARİONE METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, AT TABLOSU, METAL DUVAR AKSESUAR, METAL DEKORASYON, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO, OFİS TABLOLARI

Renk
Yalı Beyazı
Boyut
40x70cm 57x100cm
Benzer Eserler