Antonietta Metal Tablo - APT091 - Siyah

Antonietta Metal Tablo - APT091 - Siyah (APT091MS)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Kendini ifade eden çizgiler ve özgün bir düşüncenin somutlaşmış hali. Karşımızda görebildiğimiz duru güzelliğin bize hissettirdiği kifayetsiz hislerin görsel hali Antonietta metal tablo. Canlı bir havayı yaşam alanınıza aktarmak için kullanabileceğiniz eşsiz bir sanat parçası. Bir çiçek kadar zarif metal tablo tasarımıyla ev ve ofislerinizde yaratıcı havayı soluyun!

 

·         Özel tasarım 

·         Elektrostatik ipek mat siyah boya

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 1,8 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 2,5 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

Çizgilerin kesişim noktasından yansıyan çarpıcı bir güzellik Antoinetta Metal Tablo ile yaşam alanlarınızda yer alacak. Dekoratif tasarım metal tablo koleksiyonlarıyla modern yaşamı, kendini anlatan mekanlara aktaran Artepera özel tasarım metal pano ürünleri stilinizi sizin yerinize anlatsın!

ANTONİETTA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, METAL PORTRE, KADIN SİLÜETİ, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM METAL TABLO

Renk
Siyah
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler