Amara Metal Tablo - APT073 - Retro Kırmızı

Amara Metal Tablo - APT073 - Retro Kırmızı (APT073MRK)

Fiyat : $0.00
: $0.00

Siparişiniz 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Artepera tarafından tasarlanmıştır.

Egzotik bir adanın renkleri, sakin sokaklarda söylenen neşeli bir öğleden sonra şarkısı, zamansızca kulaklarımızda çınlayan bir çocuk kahkahası. Bize kendimizi farklı bir dünyada hissettirecek bu tatlı detaylar rengarenk ve canlı figürleri ile ince ince işlenen Amara metal tablonun tasarımına gizlendi. Bir su damlası kadar duru ve bir kuş kahkahası kadar şen bu tabloyu siz de yaşam alanlarınızda sergileyin!

 

·         Özel tasarım

·         Elektrostatik toz boya - retro kırmızı

·         1.5 mm metal malzeme

·         Kenarları büküm, kalınlık 2 cm

·         Ürün ölçüsü 45x70 cm

            ·     Kutusuz ürün ağırlığı: 2,3 Kg 

            ·     Kutulu ürün ağırlığı: 3 Kg

            ·     Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan dekoratif metal duvar tabloları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

            ·     Özel tasarım metal duvar tablolarımızı duvara çivi ya da vida yardımıyla montaja gerek duyulmadan kolayca asabilirsiniz.

            ·     Yüksek kaliteli çelik malzeme ile çeliğin gücünü ve sağlamlığını tablolarımıza yansıttık.

 

 İnsan ruhundaki karmaşayı iki boyutta özel tasarım Amara metal tablo ile anlatıyoruz. Artepera lazer kesim metal tablo şehir hayatının hareketliliğini modern mekanların atmosferine uygun halde getirirken, dekoratif metal tablo modelleri dekorasyon çeşitliliği oluşturmanızı sağlayacak. Rahatlığı yakalamaya çalıştığınız mekanlarda dekorasyon fikirleri için retro kırmızı ve siyah metal tablo modelleri değerlendirebilirsiniz. Renkli metal tablo modelleri ile kırmızının güçlü duruşu ile ev dekorasyon zevkinizi birleştirin, sizi anlatan ve stil sahibi mekan tasarımları oluşturun.

AMARA METAL TABLO, METAL TABLO, METAL DUVAR DEKORU, METAL DEKORASYON, MODERN TABLOLAR, KADIN TABLOLARI, METAL DEKOR, METAL DUVAR AKSESUAR, EV HEDİYESİ TABLO, SALON DUVAR DEKORASYONLARI, SİLÜET, EV DUVAR AKSESUARI, DEKORATİF METAL TASARIM, LAZER KESİM

Renk
Retro Kırmızı
Boyut
45x70cm
Benzer Eserler